Sukcesy uczniów KSW
You are here: Home \ Sukcesy uczniów KSW

 


2016/2017

  • Natalia Łukjan uczennica klasy 2 Gimnazjum KSW została laureatką etapu wojewódzkiego XXIV OMKK „Poznajemy Ojcowiznę”.
  • Aleksandra Traczyńska uczennica 3 Gimnazjum KSW zajęła III miejsce etapu rejonowego XXIV OMKK „Poznajemy Ojcowiznę”.
  • Julia Wielgos uczennica klasy 3 Gimnazjum KSW otrzymała nagrodę specjalną w XV KRPO Oflag IIC Woldenberg.
  • Bogumiła Kaczmarek uczennica klasy 2 Gimnazjum KSW zajęła II miejsce w IV Konkursie „Czytanie Warte Zachodu”.
  • Uczniowie 6 klasy Szkoły Podstawowej KSW zajęli II miejsce w Konkursie „Matematyka bez granic”.Konkursy przedmiotowe:
    • Finalistką w Szkole Podstawowej KSW została Maria Kamińska (6SP) z języka polskiego.
    • Finalistami w Gimnazjum KSW zostali: Jakub Kamiński (3GIM) z geografii i matematyki, Hanna Chomiak (3GIM) z języka polskiego.
  • Tytuł laureata etapu wojewódzkiego otrzymali: Anna Rogalska (6SP) język polski, Hanna Błaszczak (3GIM) fizyka, Marta Buchmiet (3GIM) język polski.

2015/2016

  • Aleksander Pieńkowski uczeń klasy 6 SP, zdobył 100% punktów w wojewódzkim konkursie przedmiotowym z matematyki. Jest to absolutnie fantastyczny wynik, którego mu serdecznie gratulujemy!
  • Uczennica kl. I gimnazjum Bogumiła Kaczmarek otrzymała I miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę” na etapie powiatowy w kategorii prac indywidualnych. Jej praca „Człowiek, który przeżył własną śmierć” będzie reprezentowała nasz region na etapie wojewódzkim w Zielonej Górze.
  • Uczennice kl. III gimnazjum Klaudia Pudełko, Karolina Midloch i Karolina Dybka otrzymały I miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę” na etapie powiatowym w kategorii prac grupowych. Praca „Pamiętając o przeszłości” również będzie reprezentowała nasz region na etapie wojewódzkim w Zielonej Górze.
  • Jakub Kamiński uczeń klasy II gimnazjum – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
  • Tobiasz Matuszak (Szkoła Podstawowa)- Tytuł laureata konkursów przedmiotowych na etapie wojewódzkim- język angielski.

2014/2015

  • Cyprian Nawojczyk- Finalista konkursu przedmiotowego przyroda
  • Minczuk Wojciech- Finalista konkursu przedmiotowego j.angielski
  • Aleksandra Wielgos- Finalistka konkursu przedmiotowego j.angielski
  • Aurelia Kowalewska- Finalistka konkursu przedmiotowego muzyka
  • Miłosz Miedziński- Finalista konkursu przedmiotowego muzyka
  • Julia Wielgos- Finalistka konkursu przedmiotowego muzyka
  • Cyprian Nawojczyk- Laureat konkursu przedmiotowego przyroda
  • Aleksandra Wielgos- Laureatka XXX Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego (etap wojewódzki),
  • Aleksandra Wielgos- Laureatka XIII Konkursu Recytatorskiego Poezji Obozowej Oflagu II C Woltenberg,
  • Mikołaj Kunka- Laureat Konkursu Naukowego „Lubuski Wynalazca” Mój wymarzony robot, organizowany przez Urząd Marszałkowski,
  • Huber Bołoz, Hanna Wojciechowska, Julia Berdowska- Laureaci Lubskiego Konkursu Recytatorskiego (etap powiatowy),
  • Bogumiła Kaczmarek- 2 miejsce Laureatka XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” (etap krajowy),
  • Agata Cyran, Wirginia Fajfer, Aleksandra Kamieńska- Laureatki XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” (etap wojewódzki).

2013/2014

Finaliści konkursów przedmiotowych:

  • Aurelia Kowalewska- historia i społeczeństwo,
  • Julia Wielgos- historia i społeczeństwo,
  • Jakub Kamiński- matematyka,
  • Aleksandra Bołoz- język polski,
  • Mateusz Szwedowicz- matematyka,

Laureaci konkursów przedmiotowych:

  • Jakub Kamiński- matematyka
  • Aleksandra Wielgos- Lauretka XII Konkursu Recytatorskiego Poezji Obozowej Oflagu IIC Woldenberg,
  • Bogumiła Kaczmarek- Laureatka XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krasomówczego „Poznajemy Ojcowiznę” (etap okręgowy i krajowy-nagroda),
  • A. Andruch, H. Wojciechowska, J. Zdrzałka- Laureaci Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego,
  • M. Szymankiewicz, M Ciechoń- Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Biel i czerń nie są nudne”,
  • A. Bołoz- Laureatka XIV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego (etap wojewódzki),
  • P. Nisiewicz (indywidualnie); C. Cała, K. Cała, A. Bołoz- Finaliści XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krasomówczego „Poznajemy Ojcowiznę”.
  • M. Pietkun, M. Szwedowicz- Laureaci XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krasomówczego „Poznajemy Ojcowiznę”,
  • A. Nowak- Finalistka Konkursu Biblijnego (etap wojewódzki),
  • P. Hartman, A. Nowak- Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Biel i czerń nie są nudne”.

2012/2013

Finaliści konkursów przedmiotowych:
Jakub Grześkowiak- przyrodniczy,
Adam Kisiel- matematyczny,
Karol Czarnecki- geograficzny,
Kazimierz Dombek- historyczny,
Julia Michalczyk- historyczny,
Kinga Małyszko- j. angielski,
Dagna Miedzińska- chemiczny,
Lena Stachowiak- polonistyczny,
Laureaci konkursów przedmiotowych:
Jakub Grześkowiak- przyroda,
Adam Kisiel- matematyka,
Karol Czarnecki- geografia.