Sukcesy uczniów
You are here: Home \ Sukcesy uczniów
  • Aleksander Pieńkowski uczeń klasy 6 SP, zdobył 100% punktów w wojewódzkim konkursie przedmiotowym z matematyki. Jest to absolutnie fantastyczny wynik, którego mu serdecznie gratulujemy!
  • Uczennica kl. I gimnazjum Bogumiła Kaczmarek otrzymała I miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę” na etapie powiatowy w kategorii prac indywidualnych. Jej praca „Człowiek, który przeżył własną śmierć” będzie reprezentowała nasz region na etapie wojewódzkim w Zielonej Górze.
  • Uczennice kl. III gimnazjum Klaudia Pudełko, Karolina Midloch i Karolina Dybka otrzymały I miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę” na etapie powiatowym w kategorii prac grupowych. Praca „Pamiętając o przeszłości” również będzie reprezentowała nasz region na etapie wojewódzkim w Zielonej Górze.
  • Jakub Kamiński uczeń klasy II gimnazjum – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
  • Tobiasz Matuszak (Szkoła Podstawowa)- Tytuł laureata konkursów przdmiotowych na etapie wojewódzkim- język angielski.
  • Cyprian Nawojczyk- Finalista konkursu przedmiodowego przyroda
  • Minczuk Wojciech- Finalista konkursu przedmiodowego j.angielski
  • Aleksandra Wielgos- Finalistka konkursu przedmiodowego j.angielski
  • Aurelia Kowalewska- Finalistka konkursu przedmiodowego muzyka
  • Miłosz Miedziński- Finalista konkursu przedmiodowego muzyka
  • Julia Wielgos- Finalistka konkursu przedmiodowego muzyka
  • Cyprian Nawojczyk- Laureat konkursu przedmiodowego przyroda

  • Aleksandra Wielgos- Laureatka XXX Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego (etap wojewódzki),
  • Aleksandra Wielgos- Laureatka XIII Konkursu Recytatorskiego Poezji Obozowej Oflagu II C Woltenberg,
  • Mikołaj Kunka- Laureat Konkursu Naukowego „Lubuski Wynalazca” Mój wymarzony robot, organizowany przez Urząd Marszałkowski,
  • Huber Bołoz, Hanna Wojciechowska, Julia Berdowska- Laureaci Lubskiego Konkursu Recytatorskiego (etap powiatowy),
  • Bogumiła Kaczmarek- 2 miejsce Laureatka XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” (etap krajowy),
  • Agata Cyran, Wirginia Fajfer, Aleksandra Kamieńska- Laureatki XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowizę” (etap wojewódzki).

.

Finaliści konkursów przedmiotowych:

  • Aurelia Kowalewska- historia i społeczeństwo,
  • Julia Wielgos- historia i społeczeństwo,
  • Jakub Kamiński- matematyka,
  • Aleksandra Bołoz- język polski,
  • Mateusz Szwedowicz- matematyka,

Laureaci konkursów przedmiotowych:

  • Jakub Kamiński- matematyka

  • Aleksandra Wielgos- Lauretka XII Konkursu Recytatorskiego Poezji Obozowej Oflagu IIC Woldenberg,
  • Bogumiła Kaczmarek- Laureatka XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krasomówczego „Poznajemy Ojcowiznę” (etap okręgowy i krajowy-nagroda),
  • A. Andruch, H. Wojciechowska, J. Zdrzałka- Laureaci Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego,
  • M. Szymankiewicz, M Ciechoń- Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Biel i czerń nie są nudne”,
  • A. Bołoz- Laureatka XIV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego (etap wojewódzki),
  • P. Nisiewicz (indywidualnie); C. Cała, K. Cała, A. Bołoz- Finaliści XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krasomówczego „Poznajemy Ojcowiznę”,
  • M. Pietkun, M. Szwedowicz- Laureaci XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krasomówczego „Poznajemy Ojcowiznę”,
  • A. Nowak- Finalistka Konkursu Biblijnego (etap wojewódzki),
  • P. Hartman, A. Nowak- Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Biel i czerń nie są nudne”.
  • Finaliści konkursów przedmiotowych:
    Jakub Grześkowiak- przyrodniczy,
    Adam Kisiel- matematyczny,
    Karol Czarnecki- geograficzny,
    Kazimierz Dombek- historyczny,
    Julia Michalczyk- historyczny,
    Kinga Małyszko- j. angielski,
    Dagna Miedzińska- chemiczny,
    Lena Stachowiak- polonistyczny,
  • Laureaci konkursów przedmiotowych:
    Jakub Grześkowiak- przyroda,
    Adam Kisiel- matematyka,
    Karol Czarnecki- geografia.