37 Bieg Słowiański
You are here: Home \ News \ 37 Bieg Słowiański
21 maja 2018 - 9:05, by , in News, Comments off

Ogromne brawa należą się uczniom naszej szkoły, którzy świetnie spisali się w cyklicznie co rok rozgrywanym Biegu Słowiańskim. Minionej soboty odbył się już po raz 37  i oczywiście nie mogło zabraknąć w nim dzieci z KSW. Nasi młodzi biegacze pod opieką Pana Andrzeja i Pana Jarka pokazali, że potrafią biegać i godnie reprezentować szkolne barwy. Ponadto dwóch z nich wygrało swoje biegi (Marcin Szymankiewicz i Cyprian Nawojczyk), a Szymon Czyżewski zajął miejsce trzecie! Gratulujemy! Cieszy również frekwencja, gdyż byliśmy jedną z najliczniej reprezentowanych szkół.

Warto również odnotować zwycięstwo mamy naszego ucznia, Pawła Laseckiego, która w biegu głównym na dystansie 8,5 km nie miała sobie równych i z ogromną przewagą przybiegła na metę na pierwszej pozycji!! Brawo Pani Aniu.

 

Zdjęcia…

About author:

Comments are closed here.